Biežāk uzdotie jautājumi


Salīdzinoši ar citiem aktīvā sporta veidiem vai hobijiem, daivinga izmaksas nav izteikti lielas.
Uzsākot nodarbības PADI Open Water Diver kursā, ir nepieciešamas peldbikses vai peldkostīms. Līdz brīdim, kad būsiet iegādājušies savu niršanas aprīkojumu, piedāvājam izmantot nomā pieejamo.
Nirt var praktiski jebkur, kur ir ūdens – sākot ar baseinu un beidzot ar okeānu, ieskaitot dažādas “pieturvietas” – karjerus, upes, ezerus, u.c. Vairāk lasiet sadaļā daivinga vietas.
Iemācīties nirt nav sarežģīti – gluži kā jebkurā citā sporta vai aktīvās atpūtas veidā daivinga apmācībai ir jāvelta laiks un centība. Katrā niršanas kursā ir noteikts vingrinājumu skaits, kurus apgūsiet. Ja pēc mācību standartiem atvēlēto nodarbību skaits šķitīs nepietiekams, piedāvāsim vēl papildus nodarbības.
Iemācīties nirt ar akvalangu var daudz ātrāk, nekā varētu šķist – neatkarīgi no tā, kur to dara, mācības aizņem trīs-četras dienas līdz sešām nedēļām – atkarībā no tā, cik bieži tiksieties ar savu instruktoru. Ļoti svarīgi ir nopietni uztvert apmācību procesu. Niršanas sertifikāta iegūšana rāda prasmes, taču ir nepieciešama gan niršanas pieredze, gan papildus pašizglītošanās. Akvalangista pieredzi vērtē ne pēc desmitiem, bet gan vairākiem simtiem niršanas reižu un to sarežģītības pakāpes.
Ja esat labā fiziskā formā un ūdenī jūtaties droši, visticamāk sekmīgi apgūsiet PADI Open Water Diver (OWD) niršanas kursu.
Niršana sniedz unikālu iespēju izmēģināt savus spēkus, gūt pārliecību par sevi un sajust, kā mainās Jūsu dzīve. Veiksmīgas apmācības pamatā ir Jūsu un instruktora sadarbība. Nebaidieties no jautājumiem, kas rodas niršanas apmācību laikā – ikviens škietami nebūtisks vai neizprasts jautājums vēlāk var radīt sarežģījumus niršanas laikā. Uzmanieties no piedāvājumiem apgūt niršanu īsā laika periodā un par zemu cenu! Apmācības laikā ir jāveic daudz atkārtotu vingrinājumu – lai tos apgūtu, ir nepieciešamas vismaz 9 niršanas reizes. Mēs niršanas reizes neskaitām, bet gan strādājam, kamēr students ir apguvis iemaņas un vingrinājumus spēj veikt bez kļūmēm.